Trasa

Start i Meta biegu na Stadionie im. Mjr. Antoniego Maszewskiego ul. Sportowa 3 w Kamieńsku.

Pierwsze 5 km biegniemy drogą asfaltową. Skręcamy w prawo i wbiegamy na teren nadleśnictwa Bełchatów, gdzie zaczyna się podbieg na szczyt Góry Kamieńsk, tuż przed podbiegiem pierwszy punkt odżywczy (woda, banan). Tu podłoże, po którym biegniemy jest zmienne, raz utwardzona droga, to za kawałek betonowe płyty.

Podbieg na szczyt ma około 3 km. Przebiegamy przez najwyższy punkt góry (okolice Krzyża, który będziemy mijać po prawej stronie) i kierujemy się w stronę stoku narciarskiego, na jego wysokości znajduje się drugi punkt odżywczy. Zbiegamy i po około 1 km skręcamy w prawo na drogę asfaltową, tu możemy pokusić się o wynik życiowy na 1 km stromy długi zbieg.

Na dole skręcamy w prawo i biegniemy ścieżką rowerową w stronę OSiR Góra Kamieńsk i mam 3 punkt odżywczy. Za ośrodkiem skręcamy w lewo i tu mamy do pokonania 3 km odcinek drogą polną (tempo biegu może nam spaść 😉 ) droga ta prowadzi nas do wsi Koźniewice, w której skręcamy w prawo na drogę asfaltową i mamy do pokonania mały podbieg na odcinku 1 km zakręt w lewo kilkaset metrów prostego odcinka i skręcamy w prawo, po 300 metrach skręcamy w lewo i zaczyna się niewielki podbieg, który ciągnie się przez 1,5 km.

Dobiegamy do mostu, skręcamy w lewo teraz mam 1 km biegu, po którym skręcamy w prawo i 800 m zbiegu wbiegamy na stadion, by za 20 m przekroczyć linię mety.

Mapa biegu na 7 km
Back To Top